• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 82 m2
  • Kati: 3

21 Dhjetori, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 82 m2 dhe sipërfaqe neto 71.3 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi,dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i përfunduar dhe i pabanuar

Vendodhja është strategjike në një nga akset kryesore të hyrjes në Tiranë, gjë që bën të mundur lidhjen direkt me qendren e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jashtë saj.

Mundësi shumë e mirë për banim dhe investim

Disponon dhe një post parkimi në vlerën 35000 euro

Cmimi i shitjes 240000 euro

ID : PRO6878
Adresa: Kongresi i Lushnjes
Qyteti: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Cmimi:240,000 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje pranë 21 Dhjetori

Tirana, 21 dhjetori
138,000 €
ID: PRO6550 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, 21 dhjetori
109,000 €
ID: PRO6435 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 54 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Magnet

Tirana, 21 dhjetori
210,000 €
ID: PRO6395 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 6