• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 82.4 m2
  • Kati: 10

Tirana Boulevard, apartament 1+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 82.4 m2 dhe sipërfaqe neto 65.3 m2

Ndodhet në katin e X-të të objektit

Organizohet në një ambient ndneje dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Tirana Boulevard është e pozicionuar buzë Bulevardit Zogu I (Ish stacioni i trenit), si një prej pikave më strategjike dhe me plane afatgjata zhvillimi në kryeqytet.

Tirana Boulevard lidhet drejtperdrejt me akset kryesore duke e bërë jetesën tuaj shumë komode afër çdo institucioni, shërbimi dhe faciliteti tjetër.

Eksperienca që do të përjetoni si rezident apo vizitor pranë Tirana Boulevard do të jetë unike falë të gjithë faciliteteve që ofron ky objekt.

-4 kate parkim nëntokësor
-Akses i drejtpërdrejtë me stacionet e transportit urban
-Akses i drejtpërdrejtë në korsi bicikletash
-Parku Orbital për një kohë cilësore me familjen
-Afërsi me institucionet e arsimit për fëmijët
-Afërsi me spitalet dhe institucionet shtetërore
-Palestër dedikuar për banorët
-Tarracë e gjelbëruar

Cmimi i shitjes 2500 euro/m2

Totali 206000 euro

ID : PRO6874
Adresa: Tirana Boulevard
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Cmimi:206,000 €
Sipërfaqja: 82.4 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 10
Google Maps

Prona të ngjashme

Kompleksi Petrela, apartment 2+1 në shitje

Tirana, Bulevardi i Ri
Kontakto për cmimin
ID: PRO6828 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122.09 m2 Kati: 6

Bulevardi i Ri, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Bulevardi i Ri
107,100 €
ID: PRO6823 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Novus” Bulevardi i Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
193,120 €
ID: PRO6346 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2 Kati: 6