• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 73 m2

Blloku, dyqan në shitje

Dyqani ka një sipërfaqe prej 73 m2 dhe lartësi 5 m

Ndodhet në katin 0 buzë rrugës

Sipërfaqja e dyqanin është shumë mirë e shfrytëzueshme, i gjithi i rinovur, fasadë për reklamim, e pershtatshme per cdo tipologji biznesi

Mundesi shume e mire investimi

Cmimi i shitjes 730000 euro

ID : PRO6859
Adresa: Blloku
Qyteti: Tirana
Zona: Blloku
Cmimi:730,000 €
Sipërfaqja: 73 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Nelda Haxhiu