• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 118.8 m2
  • Kati: 1

Santorini Residences, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 118.80 m2 dhe sipërfaqe neto 100.68 m2

Ndodhet në katin e I-rë të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhom agjumi, një tualet, nje depo dhe ballkon

Apartamenti ka plnimetri të rregullt

Mundësi investimi dhe shtëpia ideale për pushimet tuaj

I vendosur në plazhin Drymades, resorti pushimi i fshatit Drymades përbëhet nga një sërë oborresh me tarraca të përshtatura nga arkitektura që ndërthur projektin në një ndjenjë kohezive fshati.

Duke ndjekur topografinë me një diferencë lartësie prej 15 metrash, arkitektura artikulon nivelet e tokës me oborre të shkallëzuara duke sjellë një ndjenjë introverte, ndërsa në tre katet e fundit, njësitë përfshijnë tarraca dhe ballkone të zgjeruara, duke zgjeruar jetën publike në të gjitha nivelet.

Cmimi i shitjes 3000 euro/m2

Totali 356400 euro

ID : PRO6819
Adresa: Santorini Residence
Qyteti: Dhermi
Zona: Dhermi
Cmimi:356,400 €
Sipërfaqja: 118.8 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Nelda Haxhiu