• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 58 m2
  • Kati: 7

Zogu i Zi, apartament 1+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58 m2

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është i saporikonstruktuar, i shtruar me parket, tualet i ri etj

Mundësi shumë e mirë për investim dhe banim

Cmimi i shitjes 120.000 euro

ID : PRO6796
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:120,000 €
Sipërfaqja: 58 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Zogu i Zi, apartament 2+1 ne shitje

Tirana, Zogu I Zi
210,000 €
ID: PRO6795 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
115,000 €
ID: PRO6164 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë “ Zogut të Zi ”

Tirana, Zogu I Zi
149,500 €
ID: PRO5888 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 6