• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 15

Apartament 2+1 me qira në Garden Building, Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2

Ndodhet në katin e XV-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze Rruges se Kavajes, afer sheshit 21 Dhjetori

Apartamenti është i përshtashëm për banim ose zyra të ndryshme si zyra projektimi, programimi, kontabiliteti, etj.

Cmimi i qirasë 1500 euro/muaj

ID : PRO6664
Adresa: Garden Building
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 15

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te Kompleksin Delijorgji

Tirana, Rruga e Kavajes
550 € / Muaj
ID: PRO6520 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira te Square 21

Tirana, Rruga e Kavajes
650 € / Muaj
ID: PRO6371 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 me qira te “SQUARE 21”

Tirana, Rruga e Kavajes
750 € / Muaj
ID: PRO6224 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 8