• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje pranë 2 Palmave, Astir

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 75 m2 dhe sipërfaqe neto 63 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallari të ri të mirëadministruar

Organizohet në dhomën e ndenjes së bashku me kendin e gatimit me dalje në ballkon, dy dhoma gjumi, korridor dhe një tualet

Apartamenti shitet i mobiluar, ka planimetri të rregullt dhe është i mirëorganizuar

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 105000 euro

ID : PRO6660
Adresa: 2 Palmat Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:105,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per shitje ne Astir buze rruges kryesore !

Tirana, Unaza e Re, Astiri
126,000 €
ID: PRO6662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90.21 m2

Apartament 1+1 në shitje në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
96,000 €
ID: PRO6649 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në OASIS Residence

Tirana, Unaza e Re, Astiri
150,388 €
ID: PRO6601 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 107 m2 Kati: 1