• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje te Shkëmbi i Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2

Pozicionohet në katin e II-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

Mundësi shumë ë mirë investimi për airbnb

Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes 77000 euro

ID : PRO6656
Adresa: Shkembi i Kavajes
Qyteti: Durrës
Zona: Shkembi i Kavajes
Cmimi:77,000 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje te “Shkëmbi i Kavajës”

Durrës, Shkembi i Kavajes
52,000 €
ID: PRO4926 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2 Kati: 3

Shitet apartament 1+1 ne Malin e Robit.

Golem, Shkembi i Kavajes
40,000 €
ID: PRO3726 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53 m2 Kati: 2