• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në Astir

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74.25 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme dhe tepër komod

Pozicionohet në një zonë shumë të populluar dhe kërkuar për banim dhe investim

Cmimi i shitjes 96.000 euro

ID : PRO6649
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:96,000 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per shitje ne Astir buze rruges kryesore !

Tirana, Unaza e Re, Astiri
126,000 €
ID: PRO6662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90.21 m2

Apartament 2+1 në shitje pranë 2 Palmave, Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
105,000 €
ID: PRO6660 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në OASIS Residence

Tirana, Unaza e Re, Astiri
150,388 €
ID: PRO6601 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 107 m2 Kati: 1