• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje në Residencën Akses Tirana

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71 m2 dhe sipërfaqe neto 62.47 m2

Pozicionohet në katin e IV-të

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon

Orientimi i apartamentit është Veri

Akses Tirana eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra.

Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri.

Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor.

Ky, ështw momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana.

Cmimi i shitjes 1300 euro/m2

Totali 92.300 euro

ID : PRO6643
Adresa: Akses Tirana
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:92,300 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Residencën Akses Tirana

Tirana, Kthesa e Kamzes
129,250 €
ID: PRO6589 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në Tirana Entry II

Tirana, Kthesa e Kamzes
103,400 €
ID: PRO6548 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2 Kati: 1

Apartament 3+1 në shitje në Eagle Residence

Tirana, Kthesa e Kamzes
176,850 €
ID: PRO6517 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 4