• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 94 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë Residencës Kodra e Diellit

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 93.95 m2 dhe sipërfaqe neto 87 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie.

Shitet i mobiluar si ne foto.

Cmimi i shitjes 143000 euro

ID : PRO6635
Adresa: Kodra e Diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:143,000 €
Sipërfaqja: 94 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje pranë rezidencës Kodra e Diellit.

Tirana, Kodra e Diellit
153,706 €
ID: PRO6634 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në Rezidencen "Kodra e Diellit 2"

Tirana, Kodra e Diellit
195,000 €
ID: PRO6453 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121 m2 Kati: 1

Duplex në shitje në residencën “Kodra e Diellit”

Tirana, Kodra e Diellit
Kontakto për cmimin
ID: PRO6414 Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 134 m2 Kati: 1