• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 63 m2
  • Kati: 10

Apartament 1+1 në shitje Marga Residence, Bulevardi i Ri

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63.3 m2

Ndodhet në katin X-të dhe jo të fundit te nje pallati te ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar

Mundësi shumë e mirë investimi

Cmimi i shitjes 115.000 euro

ID : PRO6628
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:115,000 €
Sipërfaqja: 63 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje te Bulevardi i Ri

Tirana, Rruga Jordan Misja
185,020 €
ID: PRO6543 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127.6 m2 Kati: 5

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
169,695 €
ID: PRO6038 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 126 m2 Kati: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 111 m2 Kati: 9