• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Dritan Hoxha”, Rezidenca Aura

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 65.1 m2 dhe sipërfaqe 56.1 m2

Ndodhet në katin VII-të banim të objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është në fazë ndërtimi (Tullë)

Aura projekt ambicioz multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilesi të lartë jetese.

Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qendrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave.
Cilësime të tjera:
• Fasadë e ventiluar.
• Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat.
• Tualete Incaso.
• Dritare plastike me dopio xham.

Cmimi i shitjes 90 000 euro

ID : PRO6627
Adresa: Aura, rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Dritan Hoxha
Cmimi:90,000 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Colonnade Residence, apartament 2+1 në shitje

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
186,035 €
ID: PRO6694 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 128.3 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje te Kompleksi E88 Rr.”Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
121,452 €
ID: PRO6652 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Dritan Hoxha”, Rezidenca Aura

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
97,000 €
ID: PRO6613 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 7