• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 50 m2

Apartament 1+1+1 depo në shitje në Kombinat

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 50 m2

Ndodhet në katin e I-rë të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie, kuzhinë më vete, dy dhoma gjumi dhe tualet

Zona është lehtësisht e aksesueshme

Cmimi i shitjes 62.000 euro

ID : PRO6625
Adresa: kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:62,000 €
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Kombinat

Tirana, Kombinat
80,000 €
ID: PRO6443 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 në shitje në “Kombinat”

Tirana, Kombinat
100,000 €
ID: PRO5284 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116.95 m2 Kati: 1

Apartament 3+1 në shitje në “Kombinat”

Tirana, Kombinat
104,000 €
ID: PRO5033 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2 Kati: 3