• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 74.19 m2 dhe sipërfaqe neto prej 65.24 m2

Pozicionohet në katin e III-të të një objekti

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet shumë pranë detit

Mundësi shumë ë mirë investimi për airbnb

Cmimi i shitjes 1000 euro/m2

Totali 74190 euro

ID : PRO6595
Adresa: Golem
Qyteti: Golem
Zona: Golem
Cmimi:74,190 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Golem, apartament 1+1 në shitje

Durrës, Golem
67,870 €
ID: PRO6784 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 61.7 m2 Kati: 2

Golem, apartament 1+1 në shitje

Durrës, Golem
81,070 €
ID: PRO6782 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73.7 m2 Kati: 2

West Coast Golem, apartament 1+1 në shitje

Golem, Golem
60,000 €
ID: PRO6745 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52.11 m2 Kati: 2