• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 116 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Delijorgji

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 116.29 m2 dhe sipërfaqe neto 100.75 m2

Ndodhet në katin e V-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe agtimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i sapo përfunduar dhe pozicionhet në një ndër komplekset me elitare të kryeqytetit

Kompleksi Delijorgji është cilësuar si kompleksi me i mirë i viteve të fundit, jo vetëm për cilësinë e punimeve por edhe për arkitekturën moderne dhe tejet bashkëkohore, për të patur një jetesë sa më cilësore.

Cmimi i shitjes 2450 euro/m2

Totali 284910 euro

ID : PRO6545
Adresa: Kompleksi Delijorgji
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:284,910 €
Sipërfaqja: 116 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
185,934 €
ID: PRO6390 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
107,100 €
ID: PRO6380 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 51 m2 Kati: 3