• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 88 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 88 m2

Ndodhet në katin e Vlll-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar ku ofron te gjitha facillitet e nevojshme per nje jetese komode

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO6533
Adresa: Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Him Kolli
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 88 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën "Him Kolli"

Tirana, Rruga Him Kolli
550 € / Muaj
ID: PRO2779 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2 Kati: 3

Jepet me qira kati i III-të i nje vile ne rrugen”Him Kolli”

Tirana, Rruga Him Kolli
500 € / Muaj
ID: PRO3929 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në Rrugën Him Kolli

Tirana, Rruga Him Kolli
1,200 € / Muaj
ID: PRO1905 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 2