• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 140.6 m2

Vilë dyshe në shitje te Perla Resort

Vila sipërfaqe trualli 248.8 m2, siperfaqe ndërtimi 140.6 m2 dhe sipërfaqe parkimi 13.7 m2

Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 57.8 m2 dhe organizohet në ambient ndenie, gatimi dhe ngrenie, një tualet dhe verandë

Kati i I-rë ka një sipërfaqe prej 72.2 m2 dhe organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Vila është e mobiluar me shumë shije dhe tepër komode

Mundësi shumë e mirë investimi

I menaxhuar nga një kompani shqiptare me shumë vite eksperiencë në këtë fushë, Resorti Perla, në Gjirin e Lalzit, do ju mundesojë sherbime luksoze duke u kthyer në një nga resortet më të kerkuara në të gjithë bregdetin Adriatik.

Cmimi i shitjes 400000 euro

ID : PRO6529
Adresa: Perla Resort
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:400,000 €
Sipërfaqja: 140.6 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Durrës, gjiri i Lalezit
380,000 €
ID: PRO6893 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 175.69 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
307,000 €
ID: PRO6495 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 219 m2

Vilë në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
1,200,000 €
ID: PRO6480 Dhoma: 4 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 362 m2