• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 132 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 131.5 m2 dhe sipërfaqe neto 113.5 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Te gjitha dhomat kanë dalje ne ballkon, gjithashtu apartamenti ka orinetim optimal duke siguruar dritë natyrale gjatë gjithë ditës

Clover Residence ndodhet ane rruges se Dafinave, tek Parku 1-km (ish Fusha e Aviacionit) ne verilindje te qytetit te Tiranes i pozicionuar ne nje zone qe priret te zhvillohet me hapa te shpejte si zone rezidenciale me te gjitha facilitetet dhe sherbimet qe shoqerojne qendrat e banuara.

Dyshemete jane parket me izolim akustik. Muret jane disa llojesh ne varesi te ambjentit dhe funksionit qe kryen. Muret ndarese mes apartamenteve dhe ndaresit me korridoret e shkalleve jane termikisht te izoluar duke perdorur pambuk mineral me trashesi 50mm te vendosur ndermjet dy mureve prej 10 cm.

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 184100 euro

ID : PRO6510
Adresa: Clover Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:184,100 €
Sipërfaqja: 132 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
101,426 €
ID: PRO6684 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78.02 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
129,000 €
ID: PRO6560 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2 Kati: 11

Apartament 2+1 ne shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
Kontakto për cmimin
ID: PRO6531 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2 Kati: 3