• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 73.9 m2 dhe neto prej 64.1 m2.

Pozicionohet në katin e V- të teknik dhe orientohet nga jug -perëndimi.

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ëstë në fazë ndërtimi.

Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet.

Kompleksi është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Durrësit dhe 21 Dhjetori, ky kompleks ndërtimi shtrihet me orientimin kryesor lindje-perëndim për të përfituar maksimalisht prej ndricimit natyral, ndaj jugut.

Me fokus të veçantë drejt cilësisë, Garden Residence Turdiu është konceptuar për të ofruar komoditet dhe siguri për të gjithë banorët dhe punonjësit e ambjenteve tregtare të ofruara.

Godinat e këtij projekti janë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, sipas kateve të projektit.

Këto fasada janë rezistente për klimën e Tiranës dhe plotësojnë standardet teknike të izolimit termiko-akustik për një jetesë të qetë dhe komode.

Cmimi i shitjes 1250 euro/m2

Totali: 92.375 euro

ID : PRO6497
Adresa: Garden Residence Turdiu
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:92,375 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
101,426 €
ID: PRO6684 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78.02 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
129,000 €
ID: PRO6560 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2 Kati: 11

Apartament 2+1 ne shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
Kontakto për cmimin
ID: PRO6531 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2 Kati: 3