• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje në Univers City

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe sipërfaqe neto 60.2 m2

Ndodhet në katin e VIII-të banim i objektit në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është investuar me punime ekstra

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim etj.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi

Cmimi i shitjes 74500 euro

ID : PRO6484
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:74,500 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
85,450 €
ID: PRO6592 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85.45 m2 Kati: 9

Univers City, apartament 2+1 në shitje

Tirana, QTU
89,376 €
ID: PRO6588 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 91.2 m2 Kati: 7

Univers City, Apartament 3+1 në shitje

Tirana, QTU
105,000 €
ID: PRO6579 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116.5 m2 Kati: 2