• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Apartamenti një sipërfaqe bruto prej 69.9 m2 dhe sipërfaqe neto 60.8 m2

Ndodhet në katin II-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, depo dhe ballkon

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min.

Cmimi i shitjes 1920 euro

Totali 134208 euro

ID : PRO6481
Adresa: Turquoise Marina
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:134,208 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
667,056 €
ID: PRO6487 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 268 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
127,527 €
ID: PRO6485 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
630,144 €
ID: PRO6478 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 219 m2