• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 5
  • 362 m2

Vilë në shitje në Porto Lalzi

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 867 m2, sipërfaqe ndërtimi 361.5 m2(ku secili kat ka një sipërfaqe prej 120.05 m2), sipërfaqe verande 113.6 m2, pishine 38.5 m2

Kati -1 organizohet në një ambient ndenjie, gatimi dhe ngrenie, dhomë gjumi dhe dy tualete

Kati 0 ka një ambient ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, dy tualete, lavanteri dhe verandë

Kati i I-rë organizohet në tre dhoma gjumi secila me garderobën e saj, tre tualete dhe verandë

Gjithashtu tarraca e vilës është e shfrytezueshme

Modelet ëndërrimtare të vilave përfaqësojnë një arratisje të lezetshme në rehatinë maksimale.

Brendësia e kuruar me kujdes do të pasurojë qëndrimin tuaj në Porto Lalzi me një ndjenjë qetësie.

Një vend i shenjtë intim ku mund të mirëpresësh familjen dhe miqtë për të ëmbëlsuar ditët tuaja të ngrohta detare.

Disa ëndërrojnë të zgjohen në një dhomë gjumi master me ballkonin buzë detit, disa të tjerë në një vilë të izoluar në afërsi të pyllit mbuluar me pisha, ndërsa të tjerë dashurojnë jetën aktive dhe të zhurmshme të Porto Lalzit.

Porto Lalzi ofron shumëllojshmëri të gjerë të vilave, ku secila prej tyre ofron një përvojë jetese të ndryshme dhe unike. Midis vilave 2 ose 3-katëshe, shtëpive me ose pa pishina, oborreve të mëdha ose tarracave të bollshme, në Porto Lalzi do të gjeni atë që i përshtatet më së mirë stilit dhe dëshirave tuaja.

ID : PRO6480
Adresa: Porto Lalzi
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:1,200,000 €
Sipërfaqja: 362 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 5

Prona të ngjashme

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Durrës, gjiri i Lalezit
380,000 €
ID: PRO6893 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 175.69 m2

Vilë dyshe në shitje te Perla Resort

Durrës, gjiri i Lalezit
400,000 €
ID: PRO6529 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140.6 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
307,000 €
ID: PRO6495 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 219 m2