• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 219 m2

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 218.86 m2, sipërfaqe neto 182.4 m2 dhe sipërfaqe verande 87.4 m2

Ndodhet në katin 0 të një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie, gatimi dhe ngrenie, tre dhoma gjumi, tre tualete, depo dhe verandë

I ndodhur në bregun e Adriatikut, të një vendi mesdhetar të ndriçuar nga pothuajse 365 ditë nga dielli Porto Lalzi, është konceptuar si një Fshat i ditëve moderne që përfshin më të mirat e të dyja ekzistencave, ujin dhe tokën.

Koncepti i projektimit të Porto Lalzit bazohet në qëndrueshmërinë maksimale dhe ndikimin minimal në mjedis.

Parkimi nëntokësor, termoizolimet e ndërtesës me cilësi të lartë dhe hapësirat e jashtme rekreative të mbushura me gjelbërim do të garantojnë mikroklimën perfekte për të gjithë banorët

Një vend i shenjtë intim ku mund të mirëpresësh familjen dhe miqtë për të ëmbëlsuar dhe shijuar në maksimum ditët tuaja gjatë gjithë vitit

Cmimi i shitjes 630144 euro

ID : PRO6478
Adresa: Porto Lalzi
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:630,144 €
Sipërfaqja: 219 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
667,056 €
ID: PRO6487 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 268 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
127,527 €
ID: PRO6485 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
134,208 €
ID: PRO6481 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2