• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 99 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në Paskuqan

Apatamenti ka një sipërfaqe prej 98.62 m2 bruto dhe 84.25 m2 neto

Ndodhet në katin e V-të të një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambint ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Objekti pozicionohet shumë pranë Bulevardit të Ri në aksin verior të tij dhe Unazës së Madhe në Paskuqan

Pozicionohet shumë pranë Liqenit të Paskuqanit, një vend ideal , larg zhurmes dhe në ajër të pastër

Cmimi i shitjes 1100 euro/m2

Totali 108482 euro

ID : PRO6477
Adresa: Paskuqan
Qyteti: Kamëz
Zona: Paskuqan
Cmimi:108,482 €
Sipërfaqja: 99 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Paskuqan

Kamëz, Paskuqan
121,400 €
ID: PRO6530 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121.4 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje në Paskuqan

Kamëz, Paskuqan
79,530 €
ID: PRO6492 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në Golden Hands Paskuqan

Kamëz, Paskuqan
93,974 €
ID: PRO6456 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 99 m2 Kati: 6