• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 67 m2
  • Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje në Kamëz

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66.7 m2 dhe sipërfaqe neto 56.91 m2

Ndodhet ne katin e VI-të banim të një pallati në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Objekti është i ndërtuar me cilësi tepër të lartë, termoizolimi, sistemi i izolimit akustik dhe vetratat me xham të dyfishtë dhe profile plastike bëjnë të mundur efiçencën energjetike maksimale sipas standarteve evropiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale.

Mundësi shumë e mirë investimi

Gjithashtu ofrohet mundësi pagese me këste

Cmimi i shitjes 800 euro/m2

Totali 53360 euro

ID : PRO6476
Adresa: Kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:53,360 €
Sipërfaqja: 67 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
88,168 €
ID: PRO6483 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
72,200 €
ID: PRO6455 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 99 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
48,700 €
ID: PRO6445 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 6