• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 4
  • 224 m2

Duplex në shitje në Piccadilly Residence

Duplexi ka një sipërfaqe ndërtimi prej 198.4 m2 dhe sipërfaqe verande 25.7 m2

Pozicionohet në katin e II-të dhe të III-të të objektit

Kati i I-rë ka një sipërfaqe prej 74.8 m2 dhe organizohet në një ambient ndenjie, kuzhinë, një tualet, korridor dhe ballkon

Kati i II-të organizohet në tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verandë

Piccadilly Rezidencë është një koncept vizionar banimi është i përbërë nga apartamente moderne, vileta dhe duplekse

I pozicionuar në një zonë elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 5 minuta nga qendra e Tiranës.

Cmimi i shitjes 378965 euro

ID : PRO6475
Adresa: Piccadilly Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull - Bathore
Cmimi:378,965 €
Sipërfaqja: 224 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 4