• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 135 m2
  • Kati: 2

Apartamenti 3+1 në shitje në Kompleksin “Urban Gate”, Astir

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 135.15 m2 dhe sipërfaqe neto 119.51 m2.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti pozicionohet në katin e II-t të një objekti në fazë ndertimi .

Urban Gate është një ndër komplekset më cilësore pranë Unazës së Re, i cili ofron cilësi të lartë të ndërtimit me teknologjinë më të fundit (termo izolim, fasadë e ventiluar, vetrata termike etj), si dhe gjithashtu një shkollë 12-vjeçare, lulishte pushimi, mundësi parkimi, etj.

I gjithë kompleksi pritet të përfundojë në qershor te 2025.

Çmimi i shitjes : 1000 euro/m2

ID : PRO6467
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi Kashar
Cmimi:135,150 €
Sipërfaqja: 135 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartamenti 1+1 në shitje në Kompleksin “Urban Gate”, Astir

Tirana, Bulevardi Kashar
79,750 €
ID: PRO6439 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2 Kati: 6