• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97.10 m2 dhe sipërfaqe neto 82.50 m2

Ndodhet në katin e VIII-të banim i objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Cmimi i shitjes 900 euro/m2

Totali 87390 euro

ID : PRO6454
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:87,390 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
85,450 €
ID: PRO6592 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85.45 m2 Kati: 9

Univers City, apartament 2+1 në shitje

Tirana, QTU
89,376 €
ID: PRO6588 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 91.2 m2 Kati: 7

Univers City, Apartament 3+1 në shitje

Tirana, QTU
105,000 €
ID: PRO6579 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116.5 m2 Kati: 2