• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 141 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë Inxhinierisë së Ndërtimit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 141.04 m2 nga cilat 60.94 janë sipërfaqe verande

Ndodhet në katin e IV-të të një palalti të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe verandë

Orientimi i apartamentit është veri-lindje

Zona ku ndodhet apartamenti është tepër e aksesueshme dhe ideale për banim ose investim

Disponon dokumentacion hipotekor

Cmimi i shitjes 185000 euro

ID : PRO6444
Adresa: Inxhinieria e Ndertimit
Qyteti: Tirana
Zona: Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Cmimi:185,000 €
Sipërfaqja: 141 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4