• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 73 m2
  • Kati: 6

Apartamenti 1+1 në shitje në Kompleksin “Urban Gate”, Astir

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72.5 m2 dhe sipërfaqe neto 60.9 m2.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Pozicionohet në katin e VI-të të një pallati në fazë ndërtimi

Urban Gate është një ndër komplekset më cilësore pranë Unazës së Re, i cili ofron cilësi të lartë të ndërtimit me teknologjinë më të fundit (termo izolim, fasadë e ventiluar, vetrata termike etj), si dhe gjithashtu një shkollë 12-vjeçare, lulishte pushimi, mundësi parkimi, etj.

I gjithë kompleksi pritet të përfundojë në vitin 2025.

Çmimi i shitjes : 1100 euro/m2

Totali: 79750 euro

ID : PRO6439
Adresa: Urban Gate Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi Kashar
Cmimi:79,750 €
Sipërfaqja: 73 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartamenti 3+1 në shitje në Kompleksin “Urban Gate”, Astir!

Tirana, Bulevardi Kashar
135,150 €
ID: PRO6467 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135 m2 Kati: 2