• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 62 m2

Disponojme apartament 1+1 per shitje me vendodhje tek Rruga Margarita Tutulani.

Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe totale: 61.5 m2
• Kati 1.
• Ndertim Ekzistues, pa ashensor.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet.
Detaje të tjera:

• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

ID : PRO6437
Adresa: margarit tatulani
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Margarita Tatulani
Cmimi:119,000 €
Sipërfaqja: 62 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1