• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 220 m2
  • Kati: 2

Vilë me qira në Long Hill Residence

Long Hill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike.

Vila është e organizuar në dy-kate.

Sipërfaqja e trualli prej 400 m2, dhe ndertim prej 220 m2.

Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë:

Kati perdhe organizohet në tre dhoma gjumi, ballkon i madh dhe tualet

Kati i I- rë është i organizuar në një soxhoro të madhe , ambient gatimi dhe ngrenie,një dhomë gjumi e mobiluar, një tualet, dhe verandë

Kjo rezidencë është e njohur për cilësinë e ndërtimit, për mirëadministrimin dhe mirëmbajtjen e kompleksit, sigurinë,komunitetin e qetë që jeton aty, për mjediset e gjelbëruara dhe ajrin e pastër, pishinat, barin dhe restorantin.

Fushë sportive shumë funksionale (tenis, mini-futboll dhe basketboll),
Rrugë këmbësore e përshtatshme për shëtitje, biçikleta dhe vrapim nën hijen e pemëve;
Kënd lojërash për fëmijë, Çerdhe, Pishinë të jashtme, Verari, Qendër shëndetësore dhe bukurie (fitnes, spa, sauna, banjo turke).

Cmimi i qirasë 2300 euro/muaj

ID : PRO6426
Adresa: Long Hill Residence
Qyteti: Tirana
Zona: TEG
Cmimi:2,300 €
Sipërfaqja: 220 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Vilë me qira te Colombo 2, pranë TEG.

Tirana, TEG
1,800 € / Muaj
ID: PRO6124 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 198 m2

Vilë me qira në Rr. “ Riza Kasemi” , Mjull-Bathore

Tirana, TEG
4,000 € / Muaj
ID: PRO5824 Dhoma: 8 Tualetet: 7 Sipërfaqja: 500 m2

Vilë me qira në "Long Hill Residence"

Tirana, TEG
2,800 € / Muaj
ID: PRO3284 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 505 m2 Kati: 2