• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 258 m2

Vilë në shitje në “Lakeside Residence” Farkë

Apartamenti ka një sipërfaqe parcele prej 344 m2, sipërfaqe ndërtimi 257.8 m2

Vila organizohet në dy kate

Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 101.8 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë dhe tualet

Kati I-rë organizohet nga tre dhoma gjumi, garderobë dhe dy tualete dhe ka nje siperfaqe prej 97.3 m2

“Lakeside” Residence, një rezidence e re me vila dhe apartamente, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkës, me një vendodhje shumë të mirë në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër.

Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranën, Qendrën Tregtare TEG etj.

Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë.

Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, pamje mbreselënëse të liqenit, godina banimi të rrethuara vetëm nga gjelbërimi, sherbime, apartamentet do të jenë me ashensor, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj.

Cmimi i shitjes 500000 euro

ID : PRO6419
Adresa: Lakeside Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:500,000 €
Sipërfaqja: 258 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në Green Field Residence Mullet

Tirana, Farke
848,612 €
ID: PRO6336 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 448 m2

Vilë në shitje në O2 Residences Farkë

Tirana, Farke
580,000 €
ID: PRO6316 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2

Vilë në shitje në Residencen Cuci 2 Farke

Tirana, Farke
508,850 €
ID: PRO6120 Dhoma: 5 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 327 m2