• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 41 m2

Filluan shitjet te Mali Robit

Disponojme garzoniere, apatamente 1+1 dhe apartamente 2+1 .

Garzonieria ka një sipërfaqe totale prej 41.29 m2

Organizohet ne ambient ndenjie, gatimi dhe fjetje dhe nje tualet

Ndodhet ne katin perdhes te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane .

Nje rendesi te madhe i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret .
Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit parashikohet te jete ne qershor te 2025.
Mundesi pagese me keste !
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355698116244

MENYRA E PAGESE :
-40% Momenti lidhjes se kontrates
-30% Perfundimi karabinase
-20% Fillimi suvatimeve
-10% Marrja e celesave

ID : PRO6397
Adresa: Mali i Robit
Qyteti: Durrës
Zona: Mali i Robit
Cmimi:37,161 €
Sipërfaqja: 41 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
57,555 €
ID: PRO6399 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje te Mali i Robit

Durrës, Mali i Robit
78,093 €
ID: PRO6398 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2 Kati: 3