• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 133 m2
  • Kati: 9

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 132.81 m2 dhe sipërfaqe neto 108.29 m2.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet në katin e IX-të të objektit

Objekti është në fazë ndërtimi

Eshte pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në një nga komplekset me punimet më cilësore.

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të bukura dhe më cilësore në Tiranë "Riverside Residences", një kompleks banimi & shërbimesh, i projektuar duke pasur si qëllim primar komoditetin dhe qetësinë tuaj, duke ju ofruar çdo gjë që ju nevoitet si: ambiente të gjelbëruara, rekreative, shlodhëse, dhe jo vetëm, dhe një Qendër Tregtare ku do të mund të bëni të gjitha blerjet tuaja.

Kompleksi ofron cilesi të lartë ndërtimi dhe siguri për ju dhe familjen tuaj.

Çmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 185934 euro

ID : PRO6390
Adresa: Javer Malo
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:185,934 €
Sipërfaqja: 133 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 9

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Delijorgji

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
284,910 €
ID: PRO6545 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
107,100 €
ID: PRO6380 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 51 m2 Kati: 3