• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 126 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 126.07 m2 dhe sipërfaqe neto 102.8 m2.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Objekti është në fazë ndërtimi

Eshte pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në një nga komplekset me punimet më cilësore.

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të bukura dhe më cilësore në Tiranë "Riverside Residences", një kompleks banimi & shërbimesh, i projektuar duke pasur si qëllim primar komoditetin dhe qetësinë tuaj, duke ju ofruar çdo gjë që ju nevoitet si: ambiente të gjelbëruara, rekreative, shlodhëse, dhe jo vetëm, dhe një Qendër Tregtare ku do të mund të bëni të gjitha blerjet tuaja.

Kompleksi ofron cilesi të lartë ndërtimi dhe siguri për ju dhe familjen tuaj.

Çmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 176498 euro

ID : PRO6381
Adresa: Viva Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Cmimi:176,498 €
Sipërfaqja: 126 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7
Google Maps

Prona të ngjashme

Viva Residence, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
103,350 €
ID: PRO6787 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68.9 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Viva Residence”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
101,550 €
ID: PRO6377 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Kontakto për cmimin
ID: PRO6187 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 3