• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71.4 m2 dhe sipërfaqe neto 60.5 m2

Ndodhet në katin e II-të

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte ne faze ndertimi, sapo kane nisur punimet (Gropë)

‘Viva Residencë’ është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis
të bukur dhe modern

Një residencë e re banimi është gati për të hapur dyert dhe t’ju ofrojë një përvojë të re jetese

Aty ku komoditeti takon elegancën dhe funksionalitetin

Cmimi i shitjes 1500 euro/m2

Totali 107100 euro

ID : PRO6380
Adresa: Viva Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:107,100 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Delijorgji

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
284,910 €
ID: PRO6545 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
185,934 €
ID: PRO6390 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 51 m2 Kati: 3