• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 57 m2
  • Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje te kryqëzimi i Brrylit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 56.6 m2

Ndodhet në katin e V-të dhe të fundit të një palalti ekzistues pa ashensor

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, ballkon i mbyllur dhe një depo

Apartamenti është i gjithi i saporikonstruktuar, i shtruar me parket, dyer te reja etj

Pozicionohet në një zonë qe ofron të gjitha facilitet, me akses në rrugët kryesore të Tiranës, pranë shkollave, farmaci spitale, akses në përdorimin e linjave urbane

Mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi

Cmimi i shitjes 89000 euro

ID : PRO6356
Adresa: Kryqezimi i Brrylit
Qyteti: Tirana
Zona: Brryli
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 57 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Brryli, shitet kati i I-rë i një pallati

Tirana, Brryli
125,000 €
ID: PRO6100 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 99 m2

Apartament 1+1 në shitje te Brryli

Tirana, Brryli
75,000 €
ID: PRO5548 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 5

Garzoniere në shitje te “Brryli”

Tirana, Brryli
50,000 €
ID: PRO5547 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 28 m2 Kati: 5