• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 4
  • 448 m2

Vilë në shitje në Green Field Residence Mullet

Vila ka një sipërfaqe truall prej 538 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 448.03 m2

Organizohet në dy kate

Kati -1 ka një sipërfaqe prej 139.52 m2 dhe organizohet në parkimin nëntokësor, dy ambiente që mund organizohen sipas dëshirës dhe një tualet

Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 138.95 m2 dhe oranizohet në dy ambiente ndenjie, ambient gatimi dhe tualet

Kati i I-rë organizohet në katër dhoma gjumi, dy nga te cilat kanë garderobë, dy tualete dhe ballkone

Green Field Residence gjedet mes kodrave te fshatit Mullet ,ne komunen e Petresles ,e rrethuar nga ullinj e peme frutore ku fare prane qendron dhe kalaja mesjetare e Petreles
Nje vendodhje kjo qe ofron pamje mahnitese,monumente historike,privatesi mes natyres ,qetesine e perifeise por mjaftushem prane qytetit.

Largesia nga qendra e Tiranes : 1o minuta
Dalja ne autostraden Tirane -Elbasan : 500m
Distanca nga TEG: 4 minuta .

Hidroizolim i nivelit me te larte me tre sisteme : Drenazh me Hidroizolim te ndertimit nentoke me variantin klasik (2 shtresa katrama ) te cilesise se pare ,pergatitja e betonit per katin -1 deri ne nivelin 0 (pllaka+kolona dhe mure vertikale ) me aditiv kunder lageshtires dhe perdorimi i sistemit interkapet ne katin nentoke .

Termoizolimi: Fasade e jashtme e veshur me sistem kapot me densitet te larte te cilesise se pare plus veshje guri dekorative,fasade xhami termik dhe akustik (triplex i temperuar ) dhe vetrate alumini me ure termike e cilesise se pare .

Cmimi i shitjes 848612 euro

ID : PRO6336
Adresa: O2 Residences
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:848,612 €
Sipërfaqja: 448 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 4

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në “Lakeside Residence” Farkë

Tirana, Farke
500,000 €
ID: PRO6419 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 258 m2

Vilë në shitje në O2 Residences Farkë

Tirana, Farke
580,000 €
ID: PRO6316 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2

Vilë në shitje në Residencen Cuci 2 Farke

Tirana, Farke
508,850 €
ID: PRO6120 Dhoma: 5 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 327 m2