• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 300 m2

Vilë në shitje në O2 Residences Farkë

Vila ka një sipërfaqe truall prej 578 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300.42 m2

Organizohet në dy kate

Kati 0 ka një sipërfaqe prej 138.95 dhe organizohet dy dhoma ndenjeje (për verë dhe dimër), kuzhinë me akses në kopësht dhe tualet

Kati i I-rë ka një sipërfaqe prej 139.21 m2, organizohet në tre dhoma gjumi, dy tualete, gardërobë dhe ballkon

Rezidenca O2 paraqet një cilësi të shkëlqyer ndërtimi.

Çdo vilë ka hapësirën e saj të caktuar, duke siguruar privatësi, hapësirë të gjelbër dhe një pamje të mahnitshme nga liqeni.

Kompleksi përbëhet nga 21 vila të katër tipologjive të ndryshme:

Vila Tipi A, vila Tipi B ,apartamente luksoze të tipit C,tipi D Grand Apartamente

Rezidenca O2 shtrihet në kodrat e buta mes ullinjve, buzë liqenit të Farkës.

Panorama të lë pa fjalë: kodra të gjelbra, një liqen me shtrirje 75 hektarë sipërfaqe ujore të pastër, në horizont Mali i Dajtit, dhe një qetësi idilike që të bën të ndihesh sikur ke udhëtuar larg…duke qënë vetëm 3.8 km nga Tirana.

AVANTAZHET
Siguria Garanci maksimale për pronën tuaj me survejim të të gjithë hapësirës 24/7 dhe shërbim concierge.

Mirëmbajte Staf i specializuar që kujdeset për mirëmbajtjen e ambienteve të përbashkëta dhe gjelbërimin

Asistencë dhe monitorim i sistemeve të teknologjisë:
o Gjenerator dhe furnizim me energji i ambienteve teknike
o Kabinë elektrike dhe rrjeti shpërdarës në rezidencë
o Depo uji të pijshëm dhe stacion pompimi i ujit të pijshëm
o Sistem vaditje për gjelbërimin në zonat e përbashkëta
o Ndriçim ajror dhe tokësor i rezidencës
o Mirëmbajtje e hapësirave rekreative
o Sistem ekologjik i mbledhjes së mbeturinave nga familjet

Cmimi i shitjes 580000 euro

ID : PRO6316
Adresa: O2 Residences
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:580,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në “Lakeside Residence” Farkë

Tirana, Farke
500,000 €
ID: PRO6419 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 258 m2

Vilë në shitje në Green Field Residence Mullet

Tirana, Farke
848,612 €
ID: PRO6336 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 448 m2

Vilë në shitje në Residencen Cuci 2 Farke

Tirana, Farke
508,850 €
ID: PRO6120 Dhoma: 5 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 327 m2