• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 120.01 m2, sipërfaqe neto 98.85 m2 dhe sipërfaqe verandë 29.86 m2

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë

Orientimi është Jug-Perëndim

Projekti është sipas standarteve bashkëkohore, garanton zgjidhje të personalizuar të hapësirave, cilësi të lartë jetese si dhe garanton rritjen e vlerës së investimit tuaj në afatshkurtër

-Fasadë me Ventilim me strukturë me lesh guri 10 cm
-Fasadë me pllaka vetëpastruese
-Hidroizolim
-Termoizolim
-Akustike
-Ngrohje -Ftohje
-2 Ashensorë
-Parkim i siguruar

Cmimi i shitjes se apartamentit 1250 euro/m2

Cmimi i shitjes se verandës 600 euro/m2

Totali 167928 euro

ID : PRO6309
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:167,928 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Tirana, Fusha e Aviacionit
184,100 €
ID: PRO6510 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
92,375 €
ID: PRO6497 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
164,175 €
ID: PRO6450 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 109 m2 Kati: 1