• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në "Garden Residence Turdiu"

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71.20 m2 dhe neto prej 63.86 m2

Pozicionohet në katin e II-të teknik

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ëstë në fazë ndërtimi.

Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet.

Kompleksi është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Durrësit dhe 21 Dhjetori, ky kompleks ndërtimi shtrihet me orientimin kryesor lindje-perëndim për të përfituar maksimalisht prej ndricimit natyral, ndaj jugut.

Me fokus të veçantë drejt cilësisë, Garden Residence Turdiu është konceptuar për të ofruar komoditet dhe siguri për të gjithë banorët dhe punonjësit e ambjenteve tregtare të ofruara.

Godinat e këtij projekti janë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, sipas kateve të projektit.

Këto fasada janë rezistente për klimën e Tiranës dhe plotësojnë standardet teknike të izolimit termiko-akustik për një jetesë të qetë dhe komode.

Cmimi i shitjes 85.500€

ID : PRO6294
Adresa: Garden Residence Turdiu
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:85,500 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Tirana, Fusha e Aviacionit
184,100 €
ID: PRO6510 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
92,375 €
ID: PRO6497 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
164,175 €
ID: PRO6450 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 109 m2 Kati: 1