• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 151 m2
  • Kati: 8

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 151.33 m2, sipërfaqe neto 123.36 m2 dhe sipërfaqe verande 32.45 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi njëra me garderobë, dy tualete dhe verandë

Projekti është sipas standarteve bashkëkohore, garanton zgjidhje të personalizuar të hapësirave, cilësi të lartë jetese si dhe garanton rritjen e vlerës së investimit tuaj në afatshkurtër

-Fasadë me Ventilim me strukturë me lesh guri 10 cm
-Fasadë me pllaka vetëpastruese
-Hidroizolim
-Termoizolim
-Akustike
-Ngrohje -Ftohje
-2 Ashensorë
-Parkim i siguruar

Cmimi i shitjes se apartamentit 1250 euro/m2

Cmimi i shitjes se verandës 600 euro/m2

Totali 208632 euro

ID : PRO6291
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:208,632 €
Sipërfaqja: 151 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Tirana, Fusha e Aviacionit
184,100 €
ID: PRO6510 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
92,375 €
ID: PRO6497 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
164,175 €
ID: PRO6450 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 109 m2 Kati: 1