• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 137 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Dyrrakium” Durrës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 137.08 m2 dhe sipërfaqe neto 126.95 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, garderobë, dy tualete dhe ballkon

Pozicionohet në një kompleksi me i ri turistik në Durrës, me një sipërfaqe rreth 45,128 m2 dhe zhvillim në 18 ndërtesa të shpërndara në 5 nivele + hotel me 5 yje

Kompleksi residencial ofron qender rekreative kopesht per femije/hapsira te bollshme parkimi/struktura sherbimi/ Hotel me 5*/ Restorante

Struktura e rregullt e planimetrise do siguroje orientim te plote drejt diellit te njesive te banimit.

Tipologjia e apartamenteve do te jete 2+1 dhe 3+1, duke filluar minimalisht nga siperfaqe 105 m2 deri ne maksimalisht 178 m2.

Parking privat i percaktuar per residentet,vendet e parkimit jane nen toke te lidhura drejtperdrejt me ndertesat dhe do te ofrohen me qira.

Objektet do te rrethohen nga peme dhe do kete gjelberim kudo. 4 apartamentet e kuotes 0 ne secilin nga 18 objektet do kene hapsiren private te gjelber qe do i sherbeje si kopesht familjeve te katit.

Cmimi i shitjes 1500 euro/m2

Totali 205620 euro

ID : PRO6285
Adresa: Kompleksi Dyrrakium
Qyteti: Durrës
Zona: Currilat
Cmimi:205,620 €
Sipërfaqja: 137 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Durrës, Currilat
213,948 €
ID: PRO6321 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 119 m2

Apartament 1+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Durrës, Currilat
115,020 €
ID: PRO6286 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 77 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Dyrrakium” Durrës

Durrës, Currilat
218,552 €
ID: PRO6000 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 129 m2