• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 78 m2
  • Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 77.93 m2 dhe sipërfaqe neto 66.41 m2

Ndodhet në katin e VI-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Disponon gjithashtu dhe dy poste parkimi në vlerën 16500 euro secili

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 105205 euro

ID : PRO6282
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Cmimi:105,205 €
Sipërfaqja: 78 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Juljan Milkurti