• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në “Tirana Entry II” Kthesa e Kamzës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71.2 m2 bruto dhe 59.8 m2 neto

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Ndodhet në katin e I-rë të një objekti në fazë ndërtimi

Objekti ndodhet prane terminalit hekurudhor dhe te autobuzave, perballe Casa Italias.

Kompleksi me godina banimi dhe sherbimi duke perfshirë dhe hoteleri dhe institucione bankare e shëndetësore, me standarde të larta dhe bashkëkohore.

Ndodhet në një nyje të rëndesishme kominikimi midis Durrësit, Tiranës dhe pjesës veriore, Kamëz, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendrën e Tiranës, në vijë të drejtë, nëpërmejt rrugës së Durrësit.

Cmimi i shitjes 1000 euro/m2

Totali 71200 euro

ID : PRO6281
Adresa: Kthesa e Kamzes
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:71,200 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Tirana Entry II” Kthesa e Kamzës

Tirana, Kthesa e Kamzes
83,410 €
ID: PRO6295 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87.7 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Tirana, Kthesa e Kamzes
126,900 €
ID: PRO6289 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117.50 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Tirana, Kthesa e Kamzes
138,240 €
ID: PRO6284 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128 m2 Kati: 5