• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 58 m2
  • Kati: 4

Apartament 1+1 në shitje në “Ali Dem”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet

Orientim Jug-Perëndim

Apartamenti është i restauruar i gjithi, dyer, dritare, tualet i ri, gjithashtu i shtruar me parket

Ndodhet një nga zonat që i plotëson të gjitha kushtet dhe sherbimet e nevojshme për një jetesë të qetë

Cmimi i shitjes 88000 euro

ID : PRO6280
Adresa: Rruga Ali Demi
Qyteti: Tirana
Zona: Ali Demi
Cmimi:88,000 €
Sipërfaqja: 58 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Ali Demi, apartament 2+1 në shitje

Tirana, Ali Demi
113,988 €
ID: PRO6695 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108.56 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Tirana, Ali Demi
Kontakto për cmimin
ID: PRO5802 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 157 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Tirana, Ali Demi
Kontakto për cmimin
ID: PRO5750 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 3