• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 12

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 79.5 dhe sipërfaqe neto 70.5 m2

Ndodhet në katin e XII-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatim, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Orientimi është Jug faktor që e bën të jëtë një apartament i ngrohtë dhe plot dritë

Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të aksesueshme, buzë rrugës së Kavajës

Mundësi shumë e mirë investimi

Cmimi i shitjes 142000 euro

ID : PRO6279
Adresa: Globe, Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:142,000 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 12

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Delijorgji

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
284,910 €
ID: PRO6545 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
185,934 €
ID: PRO6390 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
107,100 €
ID: PRO6380 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 2