• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 79.5 m2
  • Kati: 12

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 79.5 dhe sipërfaqe neto 70.5 m2

Ndodhet në katin e XII-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatim, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Orientimi është Jug faktor që e bën të jëtë një apartament i ngrohtë dhe plot dritë

Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të aksesueshme, buzë rrugës së Kavajës

Mundësi shumë e mirë investimi

Cmimi i shitjes 142000 euro

ID : PRO6279
Adresa: Globe, Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:142,000 €
Sipërfaqja: 79.5 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 12

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50.94 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
121,000 €
ID: PRO6278 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 12

Apartament 2+1 ne shitje tek "Rruga e Kavajes" !

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
95,000 €
ID: PRO4404 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 4